O firmie

Firma Fly Ide jest następczynią firmy Ide, produkującej od  2000 roku ubrania sportowe i odzież roboczą. Wówczas produkowaliśmy ubrania dla  pracowników Ikea, współpracowaliśmy z wrocławską firmą Vesper i wieloma innymi. Przebranżowienie na odzież lotniczą zostało spowodowane kryzysem finansowym w 2008 roku. Wtedy założyciel firmy Robert Dojlido, szybownik z zamiłowania zaczął produkować  rękawy kierunku wiatru i banery lotnicze.

Wraz z upływem czasu liczba oferowanych produktów zwiększała się, obecnie zawiera takie produkty jak: kombinezony dla pilotów samolotów, szybowców, śmigłowców paraglajciarzy i motolotniarzy, pokrowce na ultralighty, samoloty, szybowce, motolotnie, pylony, znaki startowe, spadochroniki do wyciągarek, odzież lotniczą dla pilotów, personelu naziemnego czy pasjonatów lotnictwa.

Dzięki wytrwałej pracy marka Ide Fly stała się  rozpoznawalna  w polskim środowisku lotniczym.
Mieliśmy zaszczyt ubierać Polską Kadrę Paraglajciarzy, Mistrza Świata w Szybownictwie, znane na cały świat grupy akrobatyczne, polskie i europejskie aerokluby i rzesze klientów indywidualnych.

Aktualnie celem firmy jest wejście na rynek europejski z takim sukcesem, z jakim udało się to osiągnąć na rodzimym runku, jednocześnie kontynuując poszerzanie naszej oferty.

Aktywnie uczestniczymy w imprezach lotniczych odbywających się w Polsce .

Załoga firmy